— Üstün Çay Sanayi —

Bir Başka Çay...

Burada; bir babanın tecrübesinin gölgesinde; her gün yeni şeyler öğrenen, araştıran, hepsinden önce çok severek çalışan, gözünü çayla açan Sürmeneli bir ailenin hikayesini bulacaksınız.

Hakkımızda

Üstün Çay Sanayi

Burada; bir babanın tecrübesinin gölgesinde; her gün yeni şeyler öğrenen, araştıran, hepsinden önce çok severek çalışan, gözünü çayla açan Sürmeneli bir ailenin hikayesini bulacaksınız.

Çayın diyarı Karadeniz’de 1986 yılında aile şirketi olarak başladık bu heyecana ve edindiğimiz tecrübeleri teknolojiyle buluşturarak ‘Gelenekten Geleceğe🌱’ mottosuyla butik fabrikamızı kurduk.

Küçük büyük demeden birlikte çalışarak bu işin mutfağına girdik. İletişimden paketlemeye zarif; üreticisinden tüketicisine duyarlı; sizi bizden biri gibi görerek çalışmaya gönül verdik. Ve yaklaşık bir yıldır sizlerle buluşmayı bekliyorduk.

Markamıza desteğiniz ve bu yoldaki eşliğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.
Üstün Çay’a hoş geldiniz🌱

Sosyal Hesaplarda Paylaş

1500 m² Fabrika Alanı
600 Yılda Ton Çay
40 Kişilik Ekip
20 Günlük Hasat
180 Ürün Ağı / Çiftçi
15000 Yıllık Online Satış

Üstün Çay'da Süreç Nasıl İşler?

Üstün Çay Sanayi – Bir Başka Çay…

Üstün Çay Fabrikası şuan Türkiye’deki en teknolojik fabrika olma özelliğini taşımaktadır. Söz konusu teknolojiyi üretim sürecinin her aşamasında kullandığımız fabrikada, üretim sürecinde yaşanabilecek hataları sıfıra indirerek her zaman yüksek kalitede çay üretmekteyiz.

Çay üretiminde yeni bir döneme girdiğimiz fabrikamızda siz değerli üreticilerimizi yeni deneyimler yaşamaya davet ediyoruz.

Üstün Çay Fabrikası şuan Türkiye’deki en teknolojik fabrika olma özelliğini taşımaktadır. Söz konusu teknolojiyi üretim sürecinin her aşamasında kullandığımız fabrikada, üretim sürecinde yaşanabilecek hataları sıfıra indirerek her zaman yüksek kalitede çay üretmekteyiz. Yapımı 2020 yılında biten fabrikamızda dördüncü sürgünle birlikte üretime başladık ve ilk çay üretimini gerçekleştirdik. Çayımız tüm laboratuvar ve tadım testlerinden başarı ile geçmiştir.

Müşteri memnuniyetinin yanı sıra çay üreticilerinin memnuniyetini de her zaman ön planda tutan, Üretici talep ve isteklerini göz önünde bulunduran, Üretim sürecinde son teknolojiyi kullanarak dünya standartlarını yakalayan Üstün Çay fabrikası, her bir çay üreticisini ortağı olarak görüp, onların ve dolayısıyla da bölgenin kalkınmasına destek olmayı amaçlar. Siz değerli üreticilerimiz ile iş birliği yapacak olmanın heyecanı içerisinde sizleri Üstün Çay Fabrikasına davet ediyoruz.
Hakkımızda, Üstün Çay